اندیشه سبز ثمین

درباره ما

تولیدگری ویژگی است که افراد را به نشاط برتر و احساس برتر نزدیک می کند.

کشاورزان عزیز با تکیه بر یاری خداوند، استفاده از مواهب طبیعت، تلاش و سخت کوشی خود و مدیریت شرایط همراه با نهاده هایی که استفاده می کنند، محصول موردنظر خود و دیگران را تولید می نمایند.

شرکت اندیشه سبز ثمین نیز با تکیه  بر تجربه 16 ساله در تولیدگری و با علم و عمل نقشی آفریده است به نام کاوان

کاوان کودهایی سزاوار کشاورزان عزیز تا مزارع و باغات سرسبز و پربار داشته باشند.

از آنجا که زمین منتظر سبزینگی است کودهای کاوان از خاک حفاظت می کنند، خاک را اصلاح می نمایند و با خاک مهربان هستند.

وقتی کشاورز عزیز تلاش می کند تا محصولی سزاوار مردم کاشته و بر سفره¬ی آنها بچیند، کاوان نیز با تولید 22 کود از منابع همین آب و خاک در کنار آنهاست تا بتوانند به تولیدی سالم تر و مطمئن تر برسند.

کاوان، سبزتر از همیشه…

حوزه های فعالیت و خدمات «کاوان»

– ارائه محصولات کشاورزی

 شرکت کاوان به سراغ تغذیه گیاهان رفته و با  ارائه کودهای آلی _شیمیایی همچون کودهای اختصاصی پسته، خرما، کودهای ماکرو و انواع ریز مغذی ها و نیز  کودهای اصلاح کننده ی بستر  خاک و ضد شوری در تلاش است که دین خودرا به جامعه ی کشاورزی ادا کند.

مشاوره اختصاصی متناسب با وضعیت آب و خاک و ارائه برنامه اختصاصی جهت تغذیه و مدیریت آب در باغات و محصولات زراعی

طبیعی است که به دلایل متعدد، وضعیت خاک و آب مناطق مختلف متفاوت می باشد؛ از این رو با در نظر گفتن این  عوامل می توان به بهره وری نزدیک تر شد. شما با ارائه ی عکس، آزمایش و… می توانید از این خدمات بهره مند گردید. و در صورت تسهیل بودن شرایط بازدید از باغ یا مزرعه، برای شما برنامه ریزی می شود. همچنین با داشتن یک برنامه ی اصولی تغذیه خیال تان از بابت وضعیت درختان و مزرعه راحت خواهد بود ضمن اینکه عوامل محیطی غیر قابل کنترل مانند تنش ها (سرمازدگی، آفتاب سوختگی و…) را می توان تا حد زیادی مدیریت نمود.

 – ارائه اطلاعات علمی

با افزایش آگاهی مان با دنیای گیاهان، می توانیم قدم های بهتری برداریم. کاوان از طریق  این صفحه، کانال های تلگرام و اینستاگرام به  شما این اطلاعات را ارائه میدهد. همچنین شما نیز با ارسال نظرات و مطالعات تان در این راستا سهیم باشید.

ارائه برنامه اختصاصی جهت اصلاح خاک‌های شور و قلیا 

بستر کاشت شور و یا قلیا امکان جذب عناصر را از بین می برد، از این رو پیش از هر گونه برنامه ی تغذیه بایستی وضعیت خاک را به حدی مطلوبی رساند. نظرما این است اصلاح خاک مقدم بر تغذیه می باشد بنابراین به شما اصلاح کننده ی اختصاصی خاکهای شور و قلیا را توصیه می کنیم. پس از اصلاح خاک با تغذیه مناسب در کنار شما هستیم.

آموزش کارشناسان جوان و کشاورزان

 – ترویج رایگان راه حل های دقیق

ارائه بسته اختصاصی کود برای پسته (شامل کود زمستانه، محلول پاشی، کود زمان مغز)